Këshilla/Blog

geri 23.10.2020

pershendetje ,kam nje problem qe po me shqeteson ! para disa muajsh me dolen diaa shenja ne penis ne trupin e tij,,,4 cop afer njera tjetres ,,i ngelizhova smu duken shum serioze mendova qe do iknin por me kalimin e muajve po zhvendosen drejt pjeses se kokes se penisit dhe ndjej qe po rriten po behen pak me te medhaja ! nuk kam asnje lloj shqetsimi dhimbje apo kruarje asgje farr thjesht prania e atyre po me shqetson shum ,ju lutem me thoni a jan serioze dhe ku mund te drehtohem per nje zgjidhje ,flm shum ju uroj me te mirat

 1. Unknown thotë:

  Pershendetje,shko te mjeku androlog te lutem

 2. Nuk Je Vetem thotë:

  Pershendetje Geri, te falenderojme qe na ke shkruar.
  Kuptoj qe je vertete i shqetesuar rreth ketyre shenjave. Te sugjerojme te besh nje vizite te mjeku androlog dhe dermatolog nese eshte e nevojshme dhe ato do te te japin nje sqarim me te hollesishem rreth problemit.

  Gjithe te mirat,
  Stafi i Nuk je vetem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.