Këshilla/Blog

Kacurelsja 06.08.2020

Une jam nje vajze 15 vjece qe skam qen asnjeher e lidhur por gjate muajit mars fola me nje djale dhe prinderit e mi me kapen me ate dhe me hoqen telefonin per ca muaj . Kur me kapen qe flisja me ate djalin folen me shoqen time te ngusht A . Ajo mi nxori te gjitha sekretet pas kesaj unr ja fala dhe vazhdova flisja prape me anen kur morra telefonin ajo beri dy gabime dhe une i vura bllok ne te tera rrjetet sociale . Kto kohet e fundit un fola keq per A te nje shoqe qe e mbaja si moter tek S. s ia kishte then te tera ca kisha then une per A, A dhe u zura me A . Nga S nuk e prisja kurrrrrr qe te me tradhetonte . sabinen e merrja ne shpi i jepja rroba e mbaja si moter ajo deri dje shante A tani u be me ate . A tani po me ve ter klasen kunder . Ne kte vit hidhemi vit i pare dhe kemi gjuhe te pare frengjishte dhe i bie te jemi ne klase me kta qe ishim un nuk behem me asnje A mi ka ven kunder jam ne nje situat shume te keqe nuk e kuptoj pse mu kthyen te tere kunder kur kjo ishte nje gje midis meje dhe A . Pastaj nga ana tjeter un skam shum liri babi ma kujton gjithmon gabimin tim madje shpar po me thoshte me ke turpruar dhe kjo me lendoj shume une nuk kam ber asgj fola me nje djale soc bejne shumica e moshes time ndihem shume keq jam shume e merzitur gjith kohes sikur te mos kisha lindur kurre