Këshilla/Blog

Loka 13.09.2020

Pershendetje ! Ne muajin gusht mora nje mjekim 5 ditor me clomid ne mes te periodave,per te mbetur shtatezene.Ndersa ne kete muaj,nga data 6 prisja te me vinin periodat por nuk erdhen , bera teste 3 ditet e fundit dhe me dilte nje vije e trashe dhe nje vije e zbehte,cdo test qe bera me doli e njejta gje.Mbreme ne mes te nates shkoj ne tualet dhe shoh gjakderdhje (mendova me erdhen menstruacionet) .Pas gjakderdhjes bera nje tjeter test dhe perseri me dolen 2 vija madje kesaj here e dyta ishte me e dukshme.Jam ne merak! Pas dy ditesh kam takim me gjinekologun !Cfare tregon kjo gje ?Ju faleminderit.

 1. Anidurme thotë:

  Dhe si perfundim cfar ishte!? Se pak a shume po.kaloj neper te njejten situate!? Uroj te tkete ndodhur ajo qe deshironi🥰

 2. Dr. Elinda Gjata thotë:

  Pershendetje.
  Besoj se tashme e keni bere kontrollin me dr tuaj, nalizen e e bHCG-se qe duhet te kete kofirmuar apo perjashtuar barren. Besoj se ne rastin tuaj do jete e para.
  Ju uroj mbaresi,
  Elinda

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.