Këshilla/Blog

Inna 05.06.2020

Pershendetje, dashta te ju pyes lidhur me ciklin menstrual.
Tash 2 jave jam duke perdorur hapa per te ngelur shtatzane ( FEMIBION 0) dashta me dite a ndikojn keta hapa ne menstruacione, a mund te kemi mungese te menstuacioneve nga keta hapa.
Keta hapa jam duke i perdor pa recepte te mjekut, sepse ka 4-5 muaj qe provojme te bejme femije por pa sukses, gjithashtu menstruacionet i kam te crregullta nuk e di a do kemi sukses ne nje shtatzani 😢.
Faleminderit per mirkuptim dhe ju lutem te me ktheni pergjigjje!