Këshilla/Blog

zanaaaaaa 19.10.2020

me tregoni kisha mardhenie te rregullt deri me 8 tetor ndersa me 10 tetor me erdhen mestracionet a kam gjum non stop dhe ne mengjes me vjen sikur me vjedh dhe erezat i nuhas non stop a ka mundsi te jem shtatzane me jepni pergjegje ju pres

  1. Nuk Je Vetem thotë:

    Pershendetje, te falenderojme qe na ke shkruar.
    Te rekomandojme te besh nje test shtatezanie qe te heqesh dyshimet por probabiliteti eshte i vogel.

    Gjithe te mirat,
    Stafi i Nuk je vetem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.