Këshilla/Blog

xheni 08.04.2022

pershendetje dr ne janar me ka ndodhur nje abort spontan n javen e 7 bera pastrim me pilula me rekomandim dr periodat me erdhen pas 1 muaj por me vijn jo me si me pare 7 dit por 3 .dua te tentoj prap per shtatzani por kam shum frike . dhe jam gjith kohes e pangopur dua vetem te haj gjith dite ushqime mos ndoshta dhe kjo ndikon ne periondat ? flm per pergjigjen ju uroj gjith te mirat .