Këshilla/Blog

Ema.s 25.10.2022

Pershendetje doktoresha. Doja te ndaja nje shqetesim me ju. Kreva marredhenie seksuale pa masa mbrojtese dhe ndodhi nje incident qe besoj se kuptohet. Te nesermen shkova ne farmaci dhe morra pilul emergjence. Nuk e piva pasi me erdhen periodat. Kaluan rreth 20 ore qe me erdhen periodat nga momenti qe kisha kryer marredhenie. Sa jan shanset per te ngelur shtatzan?

  1. admin says:

    Pershendetje, pasi te ka ardhur cikli nuk shohim mundesi te keshe ngelur shtatzane, por te sygjerojme te beshee nje test shtatzanije per tu siguruar edhe liruara nga frika dhe dyshimet.
    Gjithe te mirat,
    Stafi Nukjevetem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.