Këshilla/Blog

🙏🏻 23.02.2021

Pershendetje
Jam nje vajze 25 vjece dhe jam 1 shtatzane .Jam nje person qe kam vuajtur nga ankthi qe ne moshe te vogel , tani shtatzanija me erdhi komplet papritur , pavarsesiht se jam e martuar por e paplinifikuar.Kjo gje me ka sjell serish ne gjendje ankthi , nuk ha , me zor fle , me duket sikur jam e paperpgaditur per tu bere prind , cfare me sugjeroni dhe a eshte e demshme per femijen ?
Faleminderit