Këshilla/Blog

Emm 20.04.2020

Pershendetje,
Para 5- 6 muajve kam ven re rreth zones vaginale dhe anusit shenja te vogla sic quhen ndryshe skin tags, ishin shum pak 2 ose 3 cope, gjithasshtu vura re dhe ne zonen e sqetullave. Me kalimin e kohes ato u shtuan dhe vendosa te kryej nje mjekim popullor. Shenjat kan filluar te zbehen por nuk kan ikur gjithashtu dhe sekrecionet jane paksuar goxha. Doja te dija nqs mund te perdorja ndonje krem per heqje m te shpejt apo duhet ti drejtohem nje kirurgu sepse po behen shum te bezdishme edhe pse nuk kam dhimbje apo ndonje shenje tjeter.
Faleminderit

  1. Dr. Elinda Gjata thotë:

    Do ju rekomandoja vizite te nje dermatologe, nese keni dhe ne sqetulla a ne vende te tjera pervec pereth vagines. Ka disa terapi qe i shkaterrojne ato. Gjithe te mirat

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.