Këshilla/Blog

Neta 17.09.2020

Pershendetje. Para 2 jave isha ne kontroll per zemren sepse nuk ndihesha mir kur hyra te bej kontrollen u friksova shum edhe zemra me rrahu 117 qe dmth ishte shpejt, prej asaj dite kam shum stres mendoj gjera te kqia me ndalet fryma naten mezi flej dhe ka filluar nje dhimbje koke vetem anen e majt. Nuk di qfar kam shpresoj te keni ndonje pergjigje rreth ksaj se qfar mund t jet.

 1. lumja thotë:

  une e kommgjithmon kshtu 113 rrahjet e zemres por kom mbo kontrolla ekg mir mka than mjeku ske probleme me zemer

 2. Nuk Je Vetem thotë:

  Pershendetje dhe te falenderojme qe na je drejtuar. Duhet te jesh vertete e shqetesuar dhe mesa kuptoj frika jote eshte shtuar pas vizites te mjeku. Mund te na thuash me teper kur kane filluar keto shqetesime apo rreth gjerave te tjera ne jeten tende, rreth ngjarjeve qe te kane ndodhur per te kuptuar sesi mund te lidhet me shendetin tend.
  Te ftojme te ndash me teper sesi ndihesh.
  Gjithe te mirat,
  Stafi i NUK JE VETEM

 3. Lena thotë:

  Pershendetje jam 27vjeqre kam trem apo ankthe kat shperbej me drithen durt trupi me kap si nerboz ju kishe lut qa me perdor .apo naj keshill

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.