Këshilla/Blog

Linda 17.09.2020

pershendetje jetoj ne gjermani dhe kisha nevoj per nje psikologe shqiptare jam e re gjithcka eshte shum mire por un aspak nuk mundem te jem e lumtur ne cdo moment me vijn mendime te keqija friga per jeten dhe nuk mund te jem e lumtur cdoher gjej ndonje gje per tu merzitur dua ti heqi keto mendime keto strese sepse ma shkatrojne jeten

 1. Nuk Je Vetem thotë:

  Pershendetje dhe te falenderojme qe ke ndare shqetesimin tend me ne. Kuptoj që je shumë e shqetësuar dhe e frikësuar. Këto shqetësime përjetohen zakonisht pas ngjarjeve stresante që mund të përjetojmë, te ftojme te drejtohesh ne chat per te folur me teper rreth gjendjes tende me nje nga Ekspertet e Nuk je vetem. Ky eshte orari kur psikologet jane online http://www.nukjevetem.al/chat-orari/. Gjithashtu po te nis edhe linkun sesi mund te fillosh chat https://www.youtube.com/watch?v=ZjcLbXs-QxM

  Gjithe te mirat,
  Stafi i Nuk je vetem

 2. Mira thotë:

  Si ju jam une origjinal ne kete gjendje katastrof

 3. Ami thotë:

  Edhe un po ashtu sikur ju jam me ankth gati 2 vite po i baj veq un e di se qka kam hequr ne fillim nuk e disha se qka kam por vetem qaja dhimbje fizike simptomat nje mas njo kam ber CD trupi MRT koke por mendja ime mendon vetem gjera negative edhe un jetoj gjermani kjo asht veq ankth te rekomandoj nese e din gjuhen perfekt mos u terturo ma shum po shko te psikologu

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.