Këshilla/Blog

11.02.2016

Pershendetje

Shqetesimi me i madh qe kam eshte qe shpesh here me mungon deshira per te jetuar dhe shpesh here mendoj ti jap fund jetes.Kjo ndjesi e keqe me ndjek prej vitesh.Kam nje ndjesi boshlleku qe nuk me le te jetoj e qete.Nuk e di sesi dhe nga çfare ka nisur kjo ndjesi.Jam mbyllur ne boten time dhe e kam te veshtire te krijoj marredhenie normale,te krijoj shoqeri pasi kam frike se gaboj.Jeta ime eshte e gjitha nje problem.Kam rene ne dashuri me nje njeri te gabuar,jo djalin perfekt qe do mami dhe babi dhe kam frike t’ua them.Mendoj se gjeja e pare qe duhet te beje eshte te fitoje vetebesimin per vete,te marr jeten time ne duar dhe te vendos pa u kushtezuar nga mendimet a deshirat e prinderve.