Këshilla/Blog

.... 29.01.2021

Bileten e vajtjes do e marr sepse ktu spo gjej qetsi atëher ejani më vizitoni ndonjë ditë gabim si jetova deri më tash. A pata gëzim nga ju nuk është desht të më shpëtoni kur kam qen bebe se besoj si do ju lë leter . Pse të jetoj më tepër të marr dhun nga ju le të ik dimri kur e marr seriozisht nuk flas më .Se di më kë të flas sepse ju mi ndaluat të gjitha. Më falni se di pse u shpreha ktu .

 1. MSc. Enkel Bulica thotë:

  Ndihu e lire te shprehesh ketu, pa kerkuar falje.

  Une do te jem ketu per te te degjuar cdo gje qe deshiron te thuash.

  E kuptoj se ndihesh e pashprese dhe e lenduar dhe e zemeruar me boten.

  Megjithate, gjithe kete zemerim nuk ke pse e kthen ndaj vetes.

  Le ta flasim bashke.

  Enkeli

 2. I paemër thotë:

  Spo shoh tjeter zgjedhje se di qfar kërkjo më tepër ju po humbni një studente të mjeksis një më pak në kët botë kam ba edhe plane të shumta më mir të vdes sesa të jetoj në dhunë .

 3. MSc. Enkel Bulica thotë:

  Pershendetje, me vjen mire qe deshiron te flasesh. Sa e kuptoj, ndihesh e dhunuar. A mund te me tregosh dicka me shume per kete?

  Nese rastesisht je duke e lexuar kete koment, te lutem hy ne chatin e nukjevetem.al pasi me gjen aty ne kete moment dhe mund te bisedojme ne kohe reale.

  Enkeli

 4. ...... thotë:

  A jam në depresion .

 5. ...... thotë:

  Edhe shum qka kam për të thën por nuk ta mora kohen ty.

 6. Kingu thotë:

  te lutem shkruaj perseri nuk eshte ajo zgjidhja qe po e kerkon ,si ty jemi shum mirepo duhet te vazhdojm

 7. ... thotë:

  Sipas teje zgjidhja më e mir. 😔😓

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.