Këshilla/Blog

Vesa 06.06.2020

Pershendetje jam e shqetsuar nuk po di a e kom humb vergjentitetin skom pas mardhenje te plot por kom pas pak gjakderdhje ,Ciklin e kam pas para 10 ditve a ka mundsi qe jet gjaki i cikulit se nuk kam pasur shum dhe penisin nuk e ka futur krejt ne vakin gjysme