Këshilla/Blog

Adea 04.03.2020

Pershendetje
Une meniher mas ciklit dmth mbas 1dite kam provu me humb virgjerin po kam pas shum dhimt skam mujt me ba kejt gjakderdhje kam pas kogjo bile ka vazhdu 1dite mbas aktit, dashta me dit a jom e virgjer hala se nuk e kam kry kejt se kam pas shum dhimt skam mujt me duru tlutna ndihmon me ndonje pergjigje, qai gjak a ka qen humbja e virgjeris apo ka mujt me u kan gjaku i ciklit sepse 1dite masi i kam perfundu e kena provu me ba ama teper dhimt te mdhaja kom pas skom mujt me ba veq deri ngjystttt…. Tlutna kthe pergjigje????

  1. Dr. Elinda Gjata thotë:

    Pershendetje,

    Nese gjaku ishte i kuq, i fresket, mendoj se nuk je me e virgjer. Nese ka qene si mbeturina kafe, si ditet e fundit te ciklit, mund te kete qene mbarimi i menstruacioneve.

    Gjithe te mirat

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.