Këshilla/Blog

Blerta 24.05.2022

Pershendetje kam vones cikli qe 2 muaj ciklin e kom te qrregulluar, kam berë analiza qe 1 muj dhe testin qe 10 dit por negativ, analizat me kan dal mir kam dhimbje shpine ksi dhimbje skam pasur asniher qe 2 dit kom cikel te kaft, tentoj per shtatzani qe 7 muaj por pa rezultat a mund te jem shtazan apo per qfar kam kaq shum vones cikli ju lutem me ndihmoni

 1. Nuk Je Vetem says:

  Pershendetje Blerta!
  Faleminderit qe i je drejtuar faqes nukjevetem.
  Arsyet per keto ndryshime ne ciklin mund te jene te ndryshme, ndonjehere edhe stresi mund te ndikoje.
  Gjithsesi duke patur parasysh edhe deshiren dhe tentimin per shtatzani do te sugjeronim qe per nje mendim me te sakte te kryeje nje konsult me gjinekologun.
  Te urojme me te mirat!
  Staf i Nukjevetem

 2. Lena says:

  Prsh desha te pyes kam vones te ciklit qe 1 muaj dhe kam djalin me gji bera test me doli negativ isha rdje me mejku me tha gjithcka oshte ne rregull po si mund te mos te me vij cikli se jam edhe shum nervoz pse skam cikel te rregullt

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.