Këshilla/Blog

Frik 26.01.2022

Pershendetje. Me shqeteson gjendja ime ne kete moment qe ndjehem sikur me levrit dicka te kembet dhe ndjehem si e humbur per shkak te zhgenjimit te burit tim me ka thyer ky zhgenjim se i besoja dhe e doja pa fund jam grua qe kam lindur femiun para 3 muajve po shpirterish jam mbyllur ne vete sikur nuk ndjej gje sikur sme intereson per asgje jetoj ne itali. sepse buri im me don edi por shum rrinte me shoket pinte alkool un e pritja mundohesha ta ndryshoj ti ndihmoj grindeshim deri ne lindjen e dajlit dyshoja ndjehem keq ndihme ju lutem