Këshilla/Blog

Gjaku 15.09.2020

Pershendetje 2 muajt e fundit jame shume e shqeresuar,,me ka ndodhur 2 here gjat kesaj kohe qe me plasin venat diku afer gjurit,e kuptoj ne moment sepse ndjej dhimbje dhe me mpihet kemba pastan nxihet vendi,,,me ktheni ndonje pergjigje ju lutem cfare eshte kjo gje pse ndodh,,nese dikush nga ju ka pas ndonje problem te ngjashem.

  1. Nuk Je Vetem thotë:

    Pershendetje dhe faleminderit qe i je drejtuar Nuk je vetem. Mund te kete disa arsye pse mund te ndodhe nje gje e tille, prandaj dhe ne ju sugjerojme te beni nje analize te gjakut dhe nje vizite te mjeku Dermatolog i cili do te mund te diagnostikoje problemin tuaj qe me pas te merrni mjekimin e duhur.

    Gjithe te mirat,
    Stafi i Nuk je vetem

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.