Këshilla/Blog

arlinda 13.01.2021

pershendetje doktoresh elinda kte muaj me date 5 me kan ardh periodat 4 dit ngjyre kafe te hapur por shum pak me pika ,pas 3 ditesh me kan ardh perseri por ngjyre e kuqe ne te kafte ,,,nuk me ka ndodhur asnjehere ,gjithmone i kam pasur te rregullta e me shum dhimbje.mendova mos eshte shtatezani,si me keshilloni ju?

 1. Nuk Je Vetem thotë:

  Pershendetje dhe faleminderit qe na ke shkruar,
  Mund te kete disa arsye qe periodat e tua kane ate ngjyre aq me teper qe ju i keni patur te rregullta me pare, prandaj ju rekomandojme te beni nje vizite te mjeku gjinekolog.
  Gjithe te mirat,
  Stafi i Nuk je Vetem

 2. arlinda thotë:

  faleminderit

Ju lutemi që komentet tuaja të jenë mbështetëse dhe jo gjykuese ndaj të tjerëve. Faqja administrohet, ndaj komentet postohen vetëm pas aprovimit nga administratori.